Leśny Kot Słupsk Leśny Kot Słupsk Leśny Kot Słupsk
TEL. +48 669 911 105 +48 669 911 252
facebbok
lisc

Wesela wróc

Wesela

 

Leśny Kot- wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych chwil

 

Chcielibyśmy zaoferować Państwu kompleksową pomoc w przygotowaniu wspaniałej uroczystości, jakim jest przyjęcie weselne, w naszym malowniczo położonym obiekcie. 

Leśny Kot to doskonałe miejsce na organizację wesela. Jest to przedwojenny, odrestaurowany obiekt położony w sercu słupskiego Lasku Północnego. 

Będzie nam miło, jeżeli przy organizacji przyjęcia weselnego skorzystacie Państwo z naszego doświadczenia. Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia, od wybrania sali, zaplanowania wystroju, skomponowania menu, a skończywszy na najbardziej wyszukanych pomysłach i rozwiązaniach.

Leśny Kot jest miejscem, które pozwoli Państwu przeżyć i zaaranżować ten dzień według najskrytszych marzeń. Profesjonalna obsługa sprawi, że przyjęcie weselne na długo pozostanie w pamięci gości. Liczne atrakcje, znajdujące się na terenie CERiPMS Leśny Kot sprawią, że nawet ci najmłodsi poczują się tu wyśmienicie.

Obiekt wyposażony jest w dwie sale o powierzchni 150 m2 i 80 m2, które znajdują się na parterze z wyjściem na przestronny taras z widokiem na las. 

W chwili obecnej sala została powiększona o 120 metrowy przeszklony taras, dzięki czemu możecie Państwo zaprosić o wiele więcej gości.

W dolnej części naszego terenu powstała nowa przeszklona sala - Stajnia, w której organizujemy mniejsze wesela i imprezy okolicznościowe na 60-80 osób.

Dla gości weselnych oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie,  a także trzypokojowy apartament z jadalnią i aneksem kuchennym.

Oprócz przyjęć weselnych w naszym obiekcie organizujemy również komunie, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe.

Szczegóły oferty pod numerem telefonu: 669 911 105.

 

wróć...
Partnerzy Miasto Słupsk Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej Szprycha w Słupsku STOPA Słupsk - Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych APR Słupsk LOT Ustka