Leśny Kot Słupsk Leśny Kot Słupsk Leśny Kot Słupsk
TEL. +48 66 99 11 252
facebbok
lisc

Kareta do ślubu wróc

Kareta do ślubu

Oferujemy Państwu wynajem stylowej, oryginalnej karety do ślubu

 

Organizowane przez Państwa wesele, stanie się dzięki niej niezapomnianym, magicznym wydarzeniem. Młoda Para poczuje się, jak w prawdziwej bajce, roztaczając wokół atmosferę jak z królewskich wesel. Powóz jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla miłośników tradycji, ale i dla nowoczesnych par.

 

W epoce, gdy klienci są coraz bardziej wymagający i pragną czegoś więcej niż sztampowego przejazdu limuzyną, my wychodzimy z alternatywą i prezentujemy Państwu karetę, prowadzoną przez woźnicę w tradycyjnym stroju, zaprzężoną w dwa dostojne konie.

Nasza kareta zachwyca elegancją i precyzyjnym wykonaniem każdego jej elementu i została zaprojektowana z myślą o okolicznościach, w których będzie używana. Wygodne wnętrze wyposażone jest w siedzenia z wysokogatunkową tapicerką skórzaną w kolorze kremowym. Bryczka posiada zadaszenie które można otworzyć (kabriolet) oraz opuszczane, kryształowe okna.

Zaprzężone dwa piękne konie zostały profesjonalnie przygotowane do ruchu ulicznego. W karecie, oprócz Młodej Pary, zasiąść mogą również dwie inne osoby, np. świadkowie, a dwie kolejne w jej tylnej części.

 

Proponujemy:

- obsługę imprez okolicznościowych,

- przejażdżki po Słupsku (trasę przejazdu można ustalać indywidualnie),

- wypożyczenie karety na sesje zdjęciowe.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, niezależnie od pogody i dnia tygodnia. Jesteśmy elastyczni w kwestii długości przejazdu czy ilości postojów. Powóz może zabrać jednorazowo do 6 osób. 

 

Posiadamy własny transport, którym dostarczymy w pełni przygotowaną karetę. 

 

Potrzeby zainteresowanych są różne, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Cena zależna jest od dnia tygodnia, trasy do przejechania, postoju itd.

W cenie wynajmu bryczka do ślubu, dwa konie i woźnica.

Dojedziemy w każde miejsce !

 

Poproś o wycenę już teraz!

Tel. 601-622-683

 

p1340832 p1340972 kareta ślub
wróć...
Partnerzy Miasto Słupsk Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej Szprycha w Słupsku STOPA Słupsk - Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych APR Słupsk LOT Ustka